Ju Jitsu klub “Mornar” uspješan na ,,MIMOZA OPEN 2020“

jjss 1

Na prvom ovogodišnjem prvenstvu Ju Jitsu sportu koje je u subotu 29.02.2020 održano u Herceg Novom pod okriljem festivala i dana mimoze nazvanim ,,Mimoza Open 2020,, održan je međunarodni Kup u Ju Jitsu sportu.

Na ovom prvenstvu nastupilo je 18 sportskih klubova iz 7 država sa 236 takmičara , a među njima je nastupio i Barski Ju jitsu klub Mornar sa 21. takmičarem.
Ekipa iz Bara predvođena trenerskim timom Boltić ,Stojanović i Šahman , postigla je izvaredan uspjeh osvojivši 19 medalja a u ukupnom plasmanu Barani su zauzeli drugo mjesto i donjeli novi pehar u svoj klub i grad.

Od 18 osvojenih medalja , zlatnih je bilo 8 , srebrnih 5 i bronzanih 6.

jjss 2

Zlatne medalje su osvojili :Anel Metanović,Balša Đurišić,Aldin Mujovi,Golić Andrija,Kristina Radosavović,Danica Đorović i Elena Stojanović –dvije.
Srebrne medalje su osvojili:Kristina Radosavović, Tara Karišik,AndrijaGolić,Petar Bošković i Nemanja Badnjar.
Bronzane medalje su osvojili: OgnjenKuzmanović, Aleksandar Kovačević,Dino Haznadar,Arsenije Popović,Anja Šaljperić i Savo Jardedić.

Naredno takmičenje za ovu veoma uspješnu Barsku ekipu sportista je za par dana kada putuju u Sloveniju na jedan od najačih Evropskih kupova koi se održava u Mariboru 7 i 8 marta.